آغاز توزیع بنزین پاک در مشهد

۰ 5

توزیع بنزین پاک در مشهد از امروز آغاز شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی در مراسم توزیع بنزین پاک با اشاره به تاکید رییس جمهور در سفر اخیر به این استان در خصوص ارائه بنزین پاک در مشهد گفت : از امروز توزیع بنزین پاک در جایگاههای اطراف حرم آغاز می شود که این جایگاهها از سوخت پاک تولید داخل کشور تغذیه می شود.

محمد مهدی قرائی افزود : مشهد ۵۴ جایگاه بنزین دارد که از این تعداد ۱۱ جایگاه از امروز آماده توزیع سوخت پاک شد و در تلاشیم تا اوایل سال آینده همه جایگاهها از این سوخت بهره مند شوند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی هم در این مراسم گفت : طبق مصوبه دولت بنا بود بنزین استاندارد یورو ۴ از ابتدای آذر ماه امسال در مشهد توزیع شود که خوشبختانه با پیگیریها این موضوع قبل از مهلت مقرر صورت پذیرفت.

حمیدصالحی افزود : عمدتاً وقوع پدیده واورنگی هوا در زمستان و استفاده از بنزین غیر استاندارد منجر به تشدید آلودگی هوای کلانشهر مشهد می‌شود و اکنون با حذ ف بنزین‌های غیر استاندارد امیدواریم شاهد کاهش محسوس آلودگی هوا باشیم.

برچسب ها: ,

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها