آئودی A3 خودروی سال دنیا

۰ 156

طی مراسمی که در نمایشگاه خودروی نیویورک برگزار شد آئودی A3 از بی ام و سری ۴ و مزدا ۳ پیشی گرفت و به عنوان خودروی سال دنیا معرفی شد.

مدیر آئودی، روپرت استادلر در مورد کسب این عنوان اظهار داشت: “آئودی A6 اولین برنده این عنوان بود و ما خوشحالیم که آئودی A3 نیز چنین موفقیتی را برایمان تکرار کرد. بردن چنین جایزه ای موفقیتی است که تمام اعضای این خودروسازی می توانند آن را جشن بگیرند.”

در حالی که آئودی جایزه کلی این مراسم را به خود اختصاص داده است، بی ام و نیز دو عنوان خودروی سبز سال و طراحی خودروی دنیا را برای خودروی الکتریکی i3 خود کسب کرد. یان رابرتسون، عضو هیئت مدیره بی ام و گفت: “کسب عنوان خودروی سبز سال برای i3 افتخار بزرگی است. i3 از ابتدای فرآیند تولید تا بعد از آن خودرویی کاملا سازگار است و در ساخت آن تمام نیازهای یک شهر قرن ۲۱ درنظر گرفته شده است.”

هم چنین پورشه۹۱۱ GT3، نیز با پیشی گرفتن از فراری ۴۵۸ اسپشیاله و کوروت استینگری عنوان خودروی عملکردی سال را به خود اختصاص داد. مرسدس کلاس S نیز از بنتلی فلایینگ اسپر و رنج روور اسپرت پیشی گرفته و به عنوان خودروی لوکس سال معرفی شد.

نظرات

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی هستند *

دسته‌ها

درباره ما

در وب سایت خودرو کاربران میتوانند تمای اطلاعات خودروهای ایرانی و خارجی را دریافت کنند اعم از: قیمت خودرو مقالات مرتبط با خودروها، لیست خودروها، مشخصات فنی خودروها، جدیدترین اخبار خودرو و مقالات مرتبط با خودروها